Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Υλικός βιομηχανικός βαθμός τροφίμων PP μεγάλες τσάντες FIBC για το ρύζι/το αλεύρι/τα τρόφιμα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Μπεζ Εγκύκλιος 1 τόνο Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με δύο χειρισμούς UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Προσαρμοσμένοι καλαμποκιού έξοχοι σάκοι αλευριών/τσαντών βαθμού τροφίμων u-επιτροπής ρυζιού μαζικοί
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| ικανότητα: | 750kg |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
Πολυπροπυλένιο εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια τσαντών ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ύψος τσαντών: | 80» υψηλός |
Βιομηχανία τροφίμων Ευέλικτη δεξαμενών τόνο σακούλες από πολυπροπυλένιο
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| χρώμα: | άσπρος |
| υλικό: | 100% PP |
FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου τσαντών γωνιών αγώγιμη 3000 λίβρες συνήθειας που σχεδιάζεται
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
Τεράστιος βαθμός τροφίμων FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου γωνιών μεγάλη μαζική αγώγιμη
| υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| ικανότητα: | 2205lbs |
SGS/CPTC μαζική μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS τσαντών PP τεράστια για τον ενεργοποιημένο άνθρακα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
38X38» τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 800KG fibc εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Ικανότητα: | 800KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

