Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Μαζική τσάντα 2205lbs τόνου τσαντών FIBC χημικών ουσιών νέα PP υλική μεγάλη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τσιμέντου υφαμένος PP κόκκινος πορτοκαλής κίτρινος γαλαζοπράσινος τσαντών FIBC τσαντών μεγάλος
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Βιομηχανική πλαστική μεγάλη σακούλα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα FIBC φόρτωσης δύο τόνου με τέσσερις βρόχους 10» υψηλούς/πλήρως ζωσμένους
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Ανοικτοί τοπ σωλήνες 4 διαγώνια γωνιών τεράστια τσάντα FIBC απαλλαγής τσαντών βρόχων μεγάλη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Επεξεργασμένα με υπεριώδη ακτινοβολία τρόφιμα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
SGS μαζική τσάντα γωνιών FIBC έγκρισης διαγώνια 2500 ικανότητας κυκλικών μεγάλων λίβρες σάκων τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Κυκλική μαζική τσάντα τσαντών FIBC PP υγρασίας ανθεκτική πτυσσόμενη μεγάλη για το μετάλλευμα
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg-2000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
120CFT 3» γωνιών τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC βρόχων μεγάλες χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

