Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 56 προϊόντα.
Τεράστιες μαζικές τσάντες τέσσερα των Η.Ε Fibc CPTC Ziplock PE επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε ADR Virgin υφαμένη PP, μεγάλη τσάντα Fibc επιτροπής του U
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Προσαρμοσμένη στυλ τέσσερις θηλιές του ΟΗΕ μεγάλο jumbo τσάντα 600kg του παρθένου PP
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
FIBC μαζική των Η.Ε μεγάλη τεράστια τσάντα 1000kg ASTM Γ 154-00 αγαθών τσαντών επικίνδυνη
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλο εμπορευματοκιβώτιο Fibc τσαντών των Η.Ε της Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 για τα επικίνδυνα αγαθά
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
4 επικυρωμένες 600kg PP Fibc τα Η.Ε τσάντες βρόχων με τα επίπεδα κατώτατα σημεία
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 600kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Αποθήκευσης £ 2,200 επικίνδυνων εμπορευμάτων Τσάντες Μαζική ΟΗΕ Ευέλικτη δεξαμενών
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
Μεγάλη τσάντα πολυπροπυλένιο 600kg ΟΗΕ
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
£ 2.200 ΟΗΕ μεγάλη τσάντα για την αποθήκευση επικίνδυνων εμπορευμάτων
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
ΟΗΕ μεγάλη τσάντα για τα επικίνδυνα εμπορεύματα
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

