Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
2000kgs αερισμένη πολυσύνθετη μεγάλη τσάντα των Η.Ε με την τυπωμένη ύλη
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Περιβαλλοντική ανακυκλωμένη πλήρως ζωσμένη μεγάλη τσάντα FIBC δύο τόνος τέσσερα βρόχος
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Το εύφλεκτο αγαθών μαζικό U Fibc συσκευασίας αγώγιμο - ΤΎΠΟΣ Γ επιτροπής
| ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Γεωργική μεγάλη τσάντα FIBC κόκκων/σβόλων συσκευασίας με το λουρί stevedore
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000KGS διαγώνια εγκύκλιος γωνιών/μεγάλη τσάντα FIBC σωλήνων για τη συσκευασία κόκκων
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τέσσερα μεγάλη τσάντα FIBC, εδαφολογική ορυκτή κατασκευή βρόχων 1000KGS μαζικές τσάντες ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Κυκλική/σωληνοειδής μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου για τη συσκευασία ρητίνης της PET
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
1 κυβική UV αντιμετωπισμένη κυκλική FIBC μεγάλη τσάντα μετρητών με το επίπεδο κατώτατο σημείο, SGS CPTC
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Κυκλική/σωληνοειδής μισή διαγώνια υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC γωνιών με Stevodore Strape
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Βιομηχανικές συσκευάζοντας μαζικές τσάντες 1 τόνου, UV εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια Fibc επεξεργασίας
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

