Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Χημική / τσιμέντο / γεωργικών προϊόντων μεγάλη τσάντα χιτώνια διάφραγμα με παρθένο PE
| όνομα προϊόντων: | Σκάφος της γραμμής κατασκευής διαφραγμάτων PE |
|---|---|
| πάχος: | 4mil, 6mil |
| κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |
Χημική ουσία/άνθρακες/σκάφος της γραμμής διαφραγμάτων PE σκονών αλευριού στα εμπορευματοκιβώτια τσαντών τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Σκάφος της γραμμής διαφραγμάτων PE |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, 6mil |
| Κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |
Διαφανής τσάντα PE
| Όνομα προϊόντος: | επένδυση κατασκευής |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, 6mil |
| Κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |
Ανοικτή τοπ υφαμένη PP μαζική τσάντα τόνου επίπεδων κατώτατων σημείων για την κατασκευή οικοδόμων
| Μέγεθος: | 35x35x35» |
|---|---|
| Υλικό: | υφαμένα PP |
| Ικανότητα: | μέχρι 2200lbs |
Μπλεγμένο LDPE σκάφος της γραμμής με το PE Tabed της Virgin στην εξωτερική μεγάλη τσάντα και τη μαζική τσάντα
| Όνομα Προϊόντος: | Q-σκάφος της γραμμής PE |
|---|---|
| Πάχος: | 3mil |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
2205 εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια λιβρών για τα αγροτικά προϊόντα συσκευασίας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Υλικά μεγάλα εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια χημικών ουσιών PP
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Φυσικά εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια χρώματος με LDPE, HDPE υλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Διάφραγμα Liner |
|---|---|
| Υλικό: | LDPE, HDPE |
| Χρώμα: | Φυσικός |
Λευκή αλυσίδα χημικής αλυσίδας μήκους 12' απαραίτητη για βιομηχανικές εφαρμογές
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |

