Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Jumbo Τσάντες 1000kg Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με αντι-στατική επένδυση UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Μεγάλες £ 3.000 πολυπροπυλένιο PP λευκό Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ / 1 τσάντα τόνο
| ικανότητα: | μέχρι 4400lbs |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Πολυπροπυλένιο Big Bag Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ UV θεραπεία για τη βιομηχανία τροφίμων
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
Βαθμός τροφίμων αλευριών συνήθειας U FIBC - επιτροπή με το υλικό 100% Virgin PP
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 750kg |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
2200 άσπρου λίβρες βαθμού τροφίμων FIBC, τσάντα ενός τόνου χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
4 επιτροπής FIBC μεγάλες μαζικές μεγάλες τεράστιες τσάντες PP γωνιών τύπων Γ διαγώνιες 2205 λίβρες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Διαγώνια κυκλική μαζική τσάντα FIBC γωνιών με την κορυφή φουστών για τη σκόνη σιδήρου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
1 κυκλικός FIBC μεγάλος σάκος τσαντών τόνου με το πολυπροπυλένιο λουριών 100% Virgin Stevedore
| Όνομα προϊόντων: | Κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
1,5 τόνοι 4 μεγάλο FIBC επιτροπής μπλε/πορτοκαλί χρώμα τσαντών διαφραγμάτων μαζικό για τη φόρτωση
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Αγώγιμα groundable μεγάλους σάκους FIBC για βαφές χημικές σκόνες εύφλεκτα προϊόντα
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικός |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

