Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Το υφαμένο πολυπροπυλένιο τοποθετεί τις τσάντες 10» υψηλά 14 Δ Χ 18 '' Χ σε σάκκο ενός τόνου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
1000KGS 1 τόνος τοποθετεί τη μεγάλη κόκκινη πορτοκαλιά κίτρινη θαμπάδα εμπορευματοκιβωτίων τσαντών σε σάκκο πράσινη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Ανοικτό τοπ κίτρινο μεγάλο UV τσαντών FIBC που αντιμετωπίζεται 2200 λίβρες για την κοκκώδη συσκευασία
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κίτρινη μεγάλη τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
SGS Iris ντυμένες PP τεράστιες Fibc απαλλαγής 5.5OZ μαζικές τσάντες σωλήνων
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
Αντιστατική πρόληψη έκρηξης γήινης αντίστασης εμπορευματοκιβωτίων NEL Fibc
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικός |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
ASTM Γ 154-00 τυποποιημένες τοποθετημένες σε στρώματα FIBC πολυ τσάντες τσιμέντου Bopp
| όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
1000kg τεράστια τετραγωνική κατώτατη μεγάλη τσάντα FIBC ικανότητας με την κατά το ήμισυ διαγώνια γωνία
| τυπωμένη ύλη: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
UV αντιμετωπισμένος τύπος Γ μαζική τσάντα Fibc πολυπροπυλενίου ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Αγώγιμες μαζικές μεγάλες τεράστιες αντιστατικές τσάντες 1000kg 1200kg Fibc για τη χημική συσκευασία
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Τροφίμων βαθμού Big πολυπροπυλένιο Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Χρώμα: | Άσπρος |

