Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υφαμένες PP κυκλικές 2205 λίβρες μεγάλων τσαντών FIBC για τη συσκευασία του κόκκου ΣΓΔ/των σβόλων της EVA
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Εύκαμπτο ενδιάμεσο σώμα επιτροπής του U μαζικών εμπορευματοκιβωτίων για τους βρόχους γωνιών 1000kg
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Αεριζόμενο αναπνέει Ευέλικτη Δοχεία Μαζική ΡΙΒΟ για πατάτες πεκάν δάσος
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη αναπνεύσιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
1 τόνου γεωργική ταινία τσαντών BOPP σπόρων FIBC μεγάλη που ντύνεται έξω
| όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Άσπρη μαύρη γκρίζα μεγάλη τσάντα 4 των Η.Ε χρώματα το πολύ-πολύ σε μια δευτερεύουσα εκτύπωση
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Ένα ντυμένες FIBC τόνου τοποθετημένες σε στρώματα BOPP ταινία μεγάλες τσάντες τσαντών για τη γεωργική χρήση
| Όνομα Προϊόντος: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| Χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Το μπλε κοσκινίζει - υφαμένες κυκλικές PP τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC αδιαβροχοποίησης μεγάλες με το τετραγωνικό κατώτατο σημείο
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
500kg ΤΥΠΟΣ C groundable αγώγιμο διάφραγμα big bags για ξηρά εύφλεκτα προϊόντα
| Ικανότητας: | 500 KG |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

