Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Ευέλικτη δεξαμενών ΡΙΒΟ μεγάλη τσάντα του 1 τόνου με τέσσερις Φλουπ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Κυκλικός/σωληνοειδής μισός διαγώνιος έξοχος σάκος τσαντών FIBC γωνιών υφαμένος PP μεγάλος
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Σωληνοειδής κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC 500kg κατασκευής τσιμέντου ορυκτή σε 1,5 τόνο
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | μέχρι 3300lbs |
Μεγάλη κυκλική/σωληνοειδής μαζική τσάντα αμμοχάλικου FIBC άσπρη του πολυπροπυλενίου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Βαρέων καθηκόντων κυκλική/σωληνοειδής μεγάλη τσάντα FIBC Virgin PP για την αποθήκευση/τη μεταφορά
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Κυκλική/σωληνοειδής υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC με τον έξοχο σάκο περάτωσης φερμουάρ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
4 μεγάλη τσάντα FIBC για την άμμο πυριτίου συσκευασίας,» μέγεθος 35 πολυπροπυλενίου λαβών X 35 X 47
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Διαγώνια αγώγιμη μεγάλη τσάντα FIBC για το γεύμα σόγιας συσκευασίας, 3000 λίβρες γωνιών ικανότητας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μεγάλη τσάντα FIBC, προσαρμοσμένο μέγεθος πολυπροπυλενίου μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 3000lbs εύκαμπτο ενδιάμεσο
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μπλε/άσπρη/μαύρη μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες μαζικές τσάντες ασφάλειας 2200 λιβρών Fibc
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |

