Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Σκονών αγαθών μαζική τσάντα άμμου οικοδόμησης Trasportation κυκλική/σωληνοειδής
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
FIBC BOPP στρωμένες σακούλες
| Όνομα προϊόντος: | Τοποθετημένη σε στρώματα Bopp τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | BOPP PRENTED FILL PLUS PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Τεράστιες αγώγιμα 36» 2200 λίβρες τσαντών 35 X 35 τσιμέντου X με το πέταλο STAT
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Αγώγιμη τσάντα ΤΎΠΩΝ Γ Fibc NEL/SGS, αντιστατική μαζική συσκευασία αγαθών τσαντών εύφλεκτη
| Ικανότητας: | 3300lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
500KG υφαμένο PP βιομηχανικό μαζικό εμπορευματοκιβώτιο, έξοχη τσάντα σάκων για το τσιμέντο/συσκευασία οικοδομικού υλικού
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Ηλεκτρονικά ρεύματα (FIBC) Η πρακτική και βιώσιμη λύση για την επεξεργασία των ηλεκτρονικών ρευστών
| Ύφος ανύψωσης: | Τροχαίο |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος: | Επιτροπή του U |
Τσάντα διαφραγμάτων 4-επιτροπής πολυπροπυλενίου 1250KGS PP για τους σπόρους μεταφορών/αποθήκευσης
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2750lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Virgin PP 4-Panel διάφραγμα τσάντα για τη μεταφορά / αποθήκευση εμπορευμάτων χύδην
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2860lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

