Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Κοσκινίστε θωράκιση 4-Panel διάφραγμα τσάντα, Βιομηχανική 1 τόνου Μαζική Τσάντες με κορδόνια πλήρωσης
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
4-Panel 850KGS κοσκινίσει θωράκιση τσάντες πολυπροπυλενίου Μαζική διάφραγμα για το άμυλο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1870lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τσάντα 1000KGS διαφραγμάτων 4-επιτροπής συσκευασίας σκονών του παρθένου πράσινου PP υφάσματος 100%
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Big Bag Μαζική 4-Panel με λουράκι για στοιβασία σόγια / σπόρους Συσκευασία
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τσάντα διαφραγμάτων 4-επιτροπής πολυπροπυλενίου
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1870lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1250KGS 4 τσάντα διαφραγμάτων επιτροπής
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2750lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαζικές τσάντες 2200lbs ASTM Γ 154-00 των Η.Ε βρόχων γωνιών άσπρο 1000kgs
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τέσσερα - αγώγιμη μεγάλη τσάντα επιτροπής 600KG, άσπρη μεγάλη μαζική τσάντα πολυπροπυλενίου
| ικανότητα: | 600KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
U - επιτροπής κατώτατο χτύπημα σκαφών της γραμμής τσαντών ΤΎΠΩΝ Γ αγώγιμο μεγάλο για τη συσκευασία χαπιών
| Ικανότητας: | 1320lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
PP τσάντα του 1 τόνου διάφραγμα
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

