Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
450kg Big Bag FIBC
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
1,5 τόνου δευτερεύον πολυπροπυλένιο τσαντών FIBC ραφών μεγάλο UV που μεταχειρίζεται για τη βιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Άσπρη υφαμένη PP μεγάλη μαζική τσάντα 35» Χ 35» Χ 47» σάκων τσαντών FIBC έξοχη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Άσπρο μαύρο γκρίζο υφαμένο μεγάλο σχέδιο σώματος τσαντών FIBC καινοτόμο σωληνοειδές
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τροφίμων υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων βαθμού εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Όνομα Προϊόντος: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Λευκό κατηγορίας τροφίμων βιομηχανική Big Bags ΡΙΒΟ Τέσσερις πίνακα για το ρύζι / αλεύρι
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
ΣΓΔ που συσκευάζει τη μεγάλη τσάντα FIBC, τέσσερις-επιτροπής μαζική εγκύκλιος τσαντών σβόλων μεγάλη
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
1 U των Η.Ε FIBC τόνου - υφαμένη μεγάλη Fibc επιτροπής PP μαζική τσάντα Duffle τοπ Virgin
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

