Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Αποθήκευσης £ 2,200 επικίνδυνων εμπορευμάτων Τσάντες Μαζική ΟΗΕ Ευέλικτη δεξαμενών
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
PP επίπεδη κάτω Χημική ΟΗΕ fibc Big £ 2.750 Jumbo Bag αναλογία 6-1 ασφάλειας
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Μεγάλη τσάντα πολυπροπυλένιο 600kg ΟΗΕ
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαζικά συσκευάζοντας πλαστικά εμπορευματοκιβώτια PP Ibc, εύκαμπτη τσάντα εμπορευματοκιβωτίων ενός τόνου
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP FIBC Επικάλυπτες και μη 1 τόνων σακούλες για μεταφορές ADR RID και IMDG
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Οι αντιστατικές PP ΤΥΠΩΝ διαφραγμάτων τεράστιες τσάντες Δ κοσκινίζουν την αδιαβροχοποίηση για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
Αγώγιμες μπλε PP ΤΥΠΩΝ τεράστιες τσάντες Δ αντι - κοσκινίστε τις αντιστατικές μαζικές τσάντες για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τεράστια τσάντα |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
Προσαρμοσμένη στυλ τέσσερις θηλιές του ΟΗΕ μεγάλο jumbo τσάντα 600kg του παρθένου PP
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |

