Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
FIBC μαζική των Η.Ε μεγάλη τεράστια τσάντα 1000kg ASTM Γ 154-00 αγαθών τσαντών επικίνδυνη
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Ανοικτό μεταφορικό κιβώτιο τοπ FIbc επίπεδων κατώτατων σημείων με τη λαβή 4 γωνιών, 1000 κλ ικανότητας
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Εύκαμπτες ενδιάμεσες υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων με την ικανότητα 1000kg
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλο εμπορευματοκιβώτιο Fibc τσαντών των Η.Ε της Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 για τα επικίνδυνα αγαθά
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη μαζική τεράστια τσάντα σάκων 1000kg FIBC PP για το τσιμέντο
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500-3000KG |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένο PP |
2205 Lbs 4 Panel Cross Corner Baffle Bag for Heavy Duty
| Stitching: | Reinforced |
|---|---|
| Zipper: | Customized |
| Usage: | Packaging |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | Τύπος PP 4 Panel Baffle |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Η.Ε επικίνδυνα αγαθά μιας τσάντας τόνου μαζικά που συσκευάζουν, μεγάλη τσάντα άμμου ενός τόνου
| Ικανότητας: | 2200lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

