Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Τροφίμων υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων βαθμού εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Όνομα Προϊόντος: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Πλήρης ανοικτή κορυφή 500kg ΟΗΕ μεγάλη τσάντα FIBC Μαζική συσκευασία επικίνδυνων εμπορευμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
Βιομηχανία τροφίμων Ευέλικτη δεξαμενών τόνο σακούλες από πολυπροπυλένιο
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| χρώμα: | άσπρος |
| υλικό: | 100% PP |
Τροφίμων βαθμού Big πολυπροπυλένιο Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Χρώμα: | Άσπρος |
άσπρη αγώγιμη μεγάλη τσάντα 39x39» 4400lbs για το εύφλεκτο υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39», 41*41 " “ |
| χρώμα: | άσπρος |
Αγώγιμα groundable μεγάλους σάκους FIBC για βαφές χημικές σκόνες εύφλεκτα προϊόντα
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικός |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Αεριζόμενο αναπνέει Ευέλικτη Δοχεία Μαζική ΡΙΒΟ για πατάτες πεκάν δάσος
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη αναπνεύσιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Λευκό κατηγορίας τροφίμων βιομηχανική Big Bags ΡΙΒΟ Τέσσερις πίνακα για το ρύζι / αλεύρι
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Διαγώνια μεγάλη τσάντα FIBC γωνιών με το διάφραγμα και αντι-κοσκίνισμα για το μαύρο άνθρακα
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
1,5 τόνου δευτερεύον πολυπροπυλένιο τσαντών FIBC ραφών μεγάλο UV που μεταχειρίζεται για τη βιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

