Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Κοσκινίστε θωράκιση 4-Panel διάφραγμα τσάντα, Βιομηχανική 1 τόνου Μαζική Τσάντες με κορδόνια πλήρωσης
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
4-Panel 850KGS κοσκινίσει θωράκιση τσάντες πολυπροπυλενίου Μαζική διάφραγμα για το άμυλο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1870lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Big Bag Μαζική 4-Panel με λουράκι για στοιβασία σόγια / σπόρους Συσκευασία
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
ΣΓΔ που συσκευάζει τη μεγάλη τσάντα FIBC, τέσσερις-επιτροπής μαζική εγκύκλιος τσαντών σβόλων μεγάλη
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα FIBC φόρτωσης δύο τόνου με τέσσερις βρόχους 10» υψηλούς/πλήρως ζωσμένους
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Ευέλικτη δεξαμενών ΡΙΒΟ μεγάλη τσάντα του 1 τόνου με τέσσερις Φλουπ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Πολυπροπυλένιο εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια τσαντών ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ύψος τσαντών: | 80» υψηλός |
Τέσσερα μεγάλη τσάντα FIBC, εδαφολογική ορυκτή κατασκευή βρόχων 1000KGS μαζικές τσάντες ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
1000kg τεράστια τετραγωνική κατώτατη μεγάλη τσάντα FIBC ικανότητας με την κατά το ήμισυ διαγώνια γωνία
| τυπωμένη ύλη: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |

