Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Αντιστατικές υφαμένες PP αγώγιμες μεγάλες τσάντες ΤΎΠΩΝ Γ 4 διαγώνιοι βρόχοι γωνιών επιτροπής
| Ικανότητα: | 1000kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Οι αντιστατικές PP ΤΥΠΩΝ διαφραγμάτων τεράστιες τσάντες Δ κοσκινίζουν την αδιαβροχοποίηση για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
4 επικυρωμένες 600kg PP Fibc τα Η.Ε τσάντες βρόχων με τα επίπεδα κατώτατα σημεία
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 600kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Προσαρμοσμένη στυλ τέσσερις θηλιές του ΟΗΕ μεγάλο jumbo τσάντα 600kg του παρθένου PP
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Μεγάλες γεωργικές αεριζόμενο PP μεγάλους σάκους FIBC για τα γεωργικά φιστίκια μόνο
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη αναπνεύσιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Συσκευασία Καυσόξυλα Peanut μεγάλους σάκους FIBC με αεριζόμενο ύφασμα πολυπροπυλενίου
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη μεγάλη τσάντα φυστικιών |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Βιομηχανική Συσκευασία μεγάλο σταυρό γωνιά του 1 τόνου τσάντες πολυπροπυλενίου
| χρώμα: | γκρίζος |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
FIBC μαζική των Η.Ε μεγάλη τεράστια τσάντα 1000kg ASTM Γ 154-00 αγαθών τσαντών επικίνδυνη
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαζική υλική μαζική μεγάλη τσάντα FIBC που αποτρέπει την έκρηξη καύσης
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

