Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 434 προϊόντα.
Λευκό χαλίκι χύδην σακούλα ανύψωσης βρόχων γωνιακή σχεδίαση
| Πιστοποιήσεις: | ISO 9001, ISO 14001 και OHSAS 18001 |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
4400lbs TYPE D Anti Static Bulk Bags for Chemicals - Reliable and Durable Solution
| Ειδικότητα κατά του φίλτρου: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Στυλ εκκαθάρισης: | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
Άσπρη υφαμένη PP μεγάλη μαζική τσάντα 35» Χ 35» Χ 47» σάκων τσαντών FIBC έξοχη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
2205 FIBC μαζικού τσαντών εύκαμπτου εμπορευματοκιβωτίων τσαντών καινοτόμου σωληνοειδούς λίβρες σχεδίου σώματος
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μαζική τσάντα 2205lbs τόνου τσαντών FIBC χημικών ουσιών νέα PP υλική μεγάλη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μπλε/άσπρη/μαύρη μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες μαζικές τσάντες ασφάλειας 2200 λιβρών Fibc
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Σωληνοειδές σώμα τσαντών CPTC 2200LBS PP μαζικό με τους σωλήνες απαλλαγής
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Διαγώνια κυκλική μαζική τσάντα FIBC γωνιών με την κορυφή φουστών για τη σκόνη σιδήρου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαζικές τσάντες 2200lbs ASTM Γ 154-00 των Η.Ε βρόχων γωνιών άσπρο 1000kgs
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

