Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
υφαμένη PP τέσσερις-επιτροπή μεγάλη τσάντα 2200LBS με το αερισμένο ύφασμα για την πατάτα/το κρεμμύδι
| Όνομα Προϊόντος: | Τα PP που υφάθηκαν τσάντες αέρισαν τις μεγάλες |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
U - επιτροπής κατώτατο χτύπημα σκαφών της γραμμής τσαντών ΤΎΠΩΝ Γ αγώγιμο μεγάλο για τη συσκευασία χαπιών
| Ικανότητας: | 1320lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων, μεγάλες αντιστατικές τσάντες με το υλικό υφάσματος PP
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
1320 ικανότητας αγώγιμης μεγάλης λίβρες μορφής τσαντών - που εγκαθίσταται/που σφραγίζεται κατώτατο σημείο σκάφος της γραμμής
| Ικανότητας: | 1320lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Άσπρες αγώγιμες μεγάλες τσάντες, μεγάλες τσάντες Fibc που αποτρέπουν την καύση και την έκρηξη
| Ικανότητας: | 800kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μεγάλη τσάντα πολυπροπυλένιο 600kg ΟΗΕ
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
2200 άσπρου λίβρες βαθμού τροφίμων FIBC, τσάντα ενός τόνου χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Βαθμός τροφίμων επίπεδων κατώτατων σημείων FIBC, μεγάλες τσάντες Fibc με την πλήρωση των σωλήνων
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
| Χρώμα: | Λευκό |
Ψηλή μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες τεράστιες τσάντες u-επιτροπής πολυπροπυλενίου τσιμέντου
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
Άμμος u-επιτροπής 2200LBS/τεράστια τσάντα τσιμέντου/χώματος FIBC, παράγοντας ασφάλειας 5-1
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |

