Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
U-panel 1000kg ΟΗΕ μεγάλη τσάντα, FIBC επικίνδυνων εμπορευμάτων μεταφορά των Ηνωμένων Εθνών
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Ένας τόνος κοσκινίζει την αγώγιμη μεγάλη τσάντα ΤΥΠΩΝ Γ PP αδιαβροχοποίησης για τη συσκευασία σκονών
| Ικανότητας: | 1000kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Το κατώτατο σημείο βαθμού τροφίμων NEL 1320LBS σφράγισε την αγώγιμη μεγάλη τσάντα
| ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Εύφλεκτη ικανότητα τσαντών 4400lbs αγαθών αγώγιμη μεγάλη
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Ικανότητα: | Αντιστατικό |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
500kg αγώγιμη μεγάλη τσάντα σκονών τύπων Γ χημική
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Κυκλικό πολυπροπυλένιο τσαντών 100% Virgin FIBC μεγάλο τεράστια τσάντα 1 τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35» |
Πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα FIBC με τα σκοινιά υλικών πληρώσεως, μεγάλη τεράστια τσάντα 500kg FIBC
| Όνομα προϊόντων: | πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Πολυπροπυλένιο PP αεριζόμενο μεγάλη τσάντα
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη μεγάλη τσάντα φυστικιών |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Ανθεκτική στις υπεριώδεις ακτινοβολίες μεγάλη σακούλα FIBC με επένδυση PE/PP και χωρητικότητα ανύψωσης 500-2500 kg για ασφαλή αποθήκευση χύδην
| Top: | Open/Filling/Duffle |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| MOQ: | 500pcs |
UN Big Bag με Διπλό Ραφή Αλυσίδας Μπλε Χρώμα Βρόχου και Στόμιο Γεμίσματος για Ασφαλή Μεταφορά
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |

