Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Μη - αγώγιμη μεγάλη τσάντα 500kg Groundable για τις επικίνδυνες εύφλεκτες σκόνες
| Όνομα Προϊόντος: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Anti-Static |
Jumbo Τσάντες 1000kg Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με αντι-στατική επένδυση UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Χημική υλικών επικυρωμένη FIBC ικανότητα τσαντών των Η.Ε μεγάλη μέχρι 3000lbs
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 3000lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Μεγάλες £ 3.000 πολυπροπυλένιο PP λευκό Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ / 1 τσάντα τόνο
| ικανότητα: | μέχρι 4400lbs |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Πολυπροπυλένιο Big Bag Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ UV θεραπεία για τη βιομηχανία τροφίμων
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
1 αγώγιμη μεγάλη τσάντα Groundable για το αντιστατικό ύφασμα PP, παράγοντας τόνου ασφάλειας 5-1
| ικανότητα: | 2200lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Μεγάλες 4-Πίνακες £ 3.000 κυκλική PP ΟΗΕ μεγάλη τσάντα FIBC 1 Ton σχεδιασμό σφεντόνα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
PP επίπεδη κάτω Χημική ΟΗΕ fibc Big £ 2.750 Jumbo Bag αναλογία 6-1 ασφάλειας
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Τσιμέντο / μέταλλα / χημικά μεταφορά 1 τόνο σακούλες FIBC U-panel
| όνομα προϊόντων: | U-επιτροπή τσάντα 1 τόνου |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

