Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 434 προϊόντα.
Μπεζ Τέσσερις πίνακα Big PP εμπορευματοκιβωτίων τσάντα FIBC με βρόχους πλευρά της ραφής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
1000KGS διαγώνια εγκύκλιος γωνιών/μεγάλη τσάντα FIBC σωλήνων για τη συσκευασία κόκκων
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Αντιστατική μαζική υφαμένη PP μεγάλη τσάντα 4 τσιμέντου άμμου διαγώνιος βρόχος γωνιών
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1 κυκλικός FIBC μεγάλος σάκος τσαντών τόνου με το πολυπροπυλένιο λουριών 100% Virgin Stevedore
| Όνομα προϊόντων: | Κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Άσπρος μαζική τσάντα αμμοχάλικου τόνου υφαμένη PP για τη χρήση κατασκευής οικοδόμων
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 35» |
| Υλικό: | υφαμένα PP |
Μπλε βαθμός τροφίμων δύο βρόχων κυκλική FIBC τσάντα FIBC με 4 UV ανύψωσης που αντιμετωπίζεται
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δύο βρόχος κυκλικό FIBC |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Μεγάλη τσάντα FIBC u-επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Αντιστατικές υφαμένες PP αγώγιμες μεγάλες τσάντες ΤΎΠΩΝ Γ 4 διαγώνιοι βρόχοι γωνιών επιτροπής
| Ικανότητα: | 1000kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Οι αντιστατικές PP ΤΥΠΩΝ διαφραγμάτων τεράστιες τσάντες Δ κοσκινίζουν την αδιαβροχοποίηση για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
4 επικυρωμένες 600kg PP Fibc τα Η.Ε τσάντες βρόχων με τα επίπεδα κατώτατα σημεία
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 600kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |

