Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 434 προϊόντα.
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for Chemical Distribution Solutions
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Capacity: | 4400 lbs |
Κατά το ήμισυ διαγώνιες ανοικτές τα τοπ επικυρωμένες Η.Ε Fibc μαζικές τσάντες γωνιών 1T
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ανοικτή κορυφή |
| Ικανότητα: | 1000KG (1 τόνος) |
PE/PP μαζικό προσαρμοσμένο τσάντα μέγεθος Fibc σκαφών της γραμμής
| Ετικέτα: | Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό σκαφών της γραμμής: | PE/PP |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Μαζική τσάντα Fibc PE/σκαφών της γραμμής PP υλική με το 4/2/1 ανυψωτικοί βρόχων και πιστοποιητικά
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 4/2/1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Κατώτατο σημείο: | Πεδιάδα/απαλλαγή/σωλήνες |
Τροφίμων FIBC χύδης σάκος 1000kg SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Μεγάλη σακούλα FIBC για τρόφιμα 95x95x110cm Ανοιχτή κορυφή χωρητικότητας 2205lbs
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
500-2500kg ικανότητας UV ανθεκτικό τσαντών Fibc μαζικό που ντύνεται ανυψωτικός με το σκάφος της γραμμής PE/PP
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Κορυφή: | Ανοικτός/πλήρωση/Duffle |
100% παρθένα πολυπροπυλένιο τροφικής ποιότητας FIBC σχεδιασμένο με 6 κυκλίδες ανύψωσης και επιλογή Duffle Top
| Τύπος: | Κατηγορία τροφίμων |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 και 6:1 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 2, 4, 6 |
FIBC κατάλληλο για τρόφιμα 100x100x120cm 4 βρόχοι ανύψωσης 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |

