Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
FIBC κατάλληλο για τρόφιμα, 1000kg SWL με 2 βρόχους ανύψωσης και επεξεργασία UV
| Χαρακτηριστικό: | Βαθμός τροφίμων |
|---|---|
| Θεραπεία με υπεριώδη ακτινοβολία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
| Κατώτατη επιλογή: | Σφραγίδα εκφόρτισης, επίπεδος πάτος, κωνικός πάτος |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
Μεγάλη τσάντα UN Big Bag FIBC Bulk Bag με χοάνη γεμίσματος Duffle Top, διπλή ραφή αλυσίδας και λευκό χρώμα για ασφαλή μεταφορά χύδην
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
Βιομηχανικής χρήσης βαρέως τύπου σάκοι χύδην, ασφάλεια χωρίς εκτύπωση
| Αδιάβροχο: | Ναι |
|---|---|
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
| Μέγεθος: | 90cm X 90cm X 90cm |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
ISO 14001 Πιστοποιημένοι Σάκοι 1 Τόνου Ανθεκτικοί στη Σκόνη με Βρόχους Ανύψωσης Γωνιών για Βιομηχανικές Εφαρμογές Χωρίς Σκόνη και Ασφαλείς
| Μέγεθος: | 90cm X 90cm X 90cm |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
| Προσαρμόσιμη: | Ναι |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Τροφίμων FIBC χύδην σακούλα με θεραπεία UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Μεγάλη σακούλα FIBC για τρόφιμα, χωρητικότητας 2205lbs με στόμιο πλήρωσης
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |

