Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 434 προϊόντα.
1500kg κατηγορίας τροφίμων FIBC τσάντα χύμα, πολυπροπυλένιο PP Jumbo Τσάντες
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Αντι στατική τσάντες χύμα CROHMIQ μπλε
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |
UV αντιμετωπισμένες βιομηχανικές μαζικές τσάντες τοπ επιτροπής του U φουστών για την άμμο/το τσιμέντο/το χώμα
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
Βιομηχανικές μαζικές τσάντες τσαντών διαφραγμάτων αγώγιμες μεγάλες αντι - κοσκινίζοντας τα αγαθά FIBC
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
SGS Iris ντυμένες PP τεράστιες Fibc απαλλαγής 5.5OZ μαζικές τσάντες σωλήνων
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
3000lbs επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες πολυπροπυλενίου 6OZ για IMDG
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
| ικανότητα: | 3000lbs |
Ορθάνοικτες τοπ 500KG PP μαζικές τσάντες CPTC, τεράστιες τσάντες Fibc
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
Μαζικές χημικές UV αντιμετωπισμένες, μεγάλες μαζικές τσάντες τσαντών FIBC αγαθών μεγάλες
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Χημικά πρότυπα τύπων Γ NEL τσαντών FIBC σκονών αγώγιμα μαζικά
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
1 αερισμένες Fibc τόνου μεγάλες PP μαζικές τσάντες της Virgin
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |

