Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Προσαρμοσμένοι καλαμποκιού έξοχοι σάκοι αλευριών/τσαντών βαθμού τροφίμων u-επιτροπής ρυζιού μαζικοί
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| ικανότητα: | 750kg |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
£ 3.000 ΟΗΕ τσάντες πιστοποιηθεί χύμα FIBC της 6oz πολυπροπυλενίου 7oz, προσαρμοσμένο μέγεθος
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
| Ικανότητας: | 3000lbs |
Τεράστιες μαζικές τσάντες βαθμού τροφίμων πολυπροπυλενίου 35X35» FIBC της Virgin
| όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35» |
Ανοικτή μεγάλη σακούλα FIBC με 1 βρόχο ανύψωσης και ανθεκτική στις υπεριώδεις ακτίνες επίστρωση για χειρισμό ελαφρών χύδην υλικών
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Μεγάλος Σάκος FIBC με 2 Βρόχους Ανύψωσης και Ικανότητα Ανύψωσης 500-2500kg Κατασκευασμένος από Ανθεκτικό Πολυπροπυλένιο
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
Άσπρη μαζική τσάντα FIBC με το 4/2/1 ανυψωτικών βρόχων
| ΠΛΟΙΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ: | Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 4/2/1 |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Τροφίμων FIBC χύδης σάκος 2205lbs χωρητικότητα μεταφοράς τροφίμων
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |

