Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Μεγάλη σακούλα FIBC για τρόφιμα 95x95x110cm με λόγο ασφαλείας 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Μεγάλη σακούλα FIBC για τρόφιμα, χωρητικότητας 1000kg, λόγος ασφαλείας 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
2 το πολυπροπυλένιο τόνου αέρισε τις αναπνεύσιμες μαζικές τσάντες διαφραγμάτων
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Τροφίμων FIBC χύδην σακούλα 2205lbs χωρητικότητα με UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Μεγάλος σάκος FIBC κατάλληλος για τρόφιμα, χωρητικότητας 1000kg, λόγος ασφαλείας 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
35x35» μαζική τσάντα PP/χημική μεγάλη τσάντα FIBC για τα αγαθά χημικών ουσιών
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Η.Ε πολυπροπυλενίου 3000LBS 35x35 τα» πιστοποίησαν το αερισμένο μπεζ χρώμα τσαντών Ibc μαζικό
| contruction: | κυκλικός |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Μαύρη/γκρίζα του U διαγώνια γωνία τσαντών FIBC επιτροπής μαζική μεγάλη για 1000KGS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

