Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 434 προϊόντα.
Μεγάλες αγώγιμες μαζικές τσάντες που χρησιμοποιούνται στις χημικές σκόνες μεταφορών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Η.Ε επικίνδυνα αγαθά μιας τσάντας τόνου μαζικά που συσκευάζουν, μεγάλη τσάντα άμμου ενός τόνου
| Ικανότητας: | 2200lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Αγώγιμες βιομηχανικές μαζικές τσάντες διαφραγμάτων αντι - κοσκινίζοντας για τα εύφλεκτα αγαθά
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Τέσσερα - αγώγιμη μεγάλη τσάντα επιτροπής 600KG, άσπρη μεγάλη μαζική τσάντα πολυπροπυλενίου
| ικανότητα: | 600KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αποθήκευσης £ 2,200 επικίνδυνων εμπορευμάτων Τσάντες Μαζική ΟΗΕ Ευέλικτη δεξαμενών
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
Κοκκώδεις αγώγιμες μαζικές τσάντες συσκευασίας με την εκτύπωση και τους σωλήνες της Iris
| Ικανότητας: | 1000kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
UV αντιμετωπισμένος τύπος Γ μαζική τσάντα Fibc πολυπροπυλενίου ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Τεράστιες μαζικές τσάντες τέσσερα των Η.Ε Fibc CPTC Ziplock PE επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
4 επιτροπής 3300lbs εύφλεκτη τσάντα πλέγματος αγαθών αγώγιμη, αερισμένες μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

