Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
500-2500kg ικανότητας UV ανθεκτικό τσαντών Fibc μαζικό που ντύνεται ανυψωτικός με το σκάφος της γραμμής PE/PP
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Κορυφή: | Ανοικτός/πλήρωση/Duffle |
100% παρθένα πολυπροπυλένιο τροφικής ποιότητας FIBC σχεδιασμένο με 6 κυκλίδες ανύψωσης και επιλογή Duffle Top
| Τύπος: | Κατηγορία τροφίμων |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 και 6:1 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 2, 4, 6 |
FIBC κατάλληλο για τρόφιμα 100x100x120cm 4 βρόχοι ανύψωσης 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
High Capacity Conductive Bulk Bags Perfect for Customer Requirements
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Conductivity: | Conductive |
| Waterproof: | Yes |
Τροφίμων FIBC χύδην σακούλα με θεραπεία UV ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Τροφική ποιότητα FIBC Bulk Bag ASTM G 154-00 UV Standard 100% παρθένο πολυπροπυλένιο
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
4 Κύκλοι ανύψωσης Jumbo Liner Bag για προσαρμοσμένες βιομηχανικές εφαρμογές
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Capacity: | 1000kg - 3000kg |
Σάκοι 1 τόνου με απλό κάτω μέρος με πιστοποίηση OHSAS 18001 και κυκλώματα ανύψωσης γωνίας
| Προσαρμόσιμη: | Ναι |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμο: | Ναι |
| Χρώμα: | λευκό |
Σακί χύδην FIBC κατάλληλο για τρόφιμα με κωνικό πυθμένα χωρητικότητας 2205lbs
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Sf: | 5:1, 6:1, |

