Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 434 προϊόντα.
500kg αντι στατική τσάντες χύμα
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Χρώμα: | CROHMIQ μπλε |
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
Άσπρες διαλυτικές αντιστατικές μαζικές τσάντες CROHMIQ για τη χημική σκόνη
| Όνομα προϊόντων: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Οι άσπρες αντιστατικές μαζικές τσάντες Ungroundable Δ ΤΥΠΩΝ, αντι-κοσκινίζουν για τις χημικές ουσίες
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη μεγάλη τσάντα |
Αγώγιμες μπλε PP ΤΥΠΩΝ τεράστιες τσάντες Δ αντι - κοσκινίστε τις αντιστατικές μαζικές τσάντες για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τεράστια τσάντα |
Μεγάλη τσάντα εκτύπωσης χρώματος u-επιτροπής, μαζική τσάντα 1500kg σάκων FIBC PP έξοχη
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, πορτοκαλής, μπλε, |
4 αντιστατικές μαζικές τσάντες τσαντών επιτροπής αγώγιμες μαζικές με το λογότυπο που τυπώνεται
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Τέσσερις γεωργικές αερισμένες μαζικές τσάντες επιτροπής 600KG αντιστατικές
| ικανότητα: | 600KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
Υφαμένες η Virgin εύκαμπτες ενδιάμεσες μαζικές τεράστιες μαζικές τσάντες Fibc
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1000kg αντιστατικές βιομηχανικές μαζικές τσάντες CROHMIQ μπλε/άσπρες για τη χημική σκόνη αποθήκευσης
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |

