Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo woven polypropylene bags ] αγώνας 81 προϊόντα.
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Τροφίμων υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων βαθμού εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Όνομα Προϊόντος: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Ungroundable Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Transport
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Αδυναμία υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
| Αντι-κοσκινίστε: | - Ναι, ναι. |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
Η τέλεια λύση για τις ανάγκες χειρισμού βαρέων και χύδην υλικών
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
1000kg TYPE D Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Packaging
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Resistant: | Yes |
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
Chemicals Industry PP Jumbo Bags with Anti Sift Feature
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | White |
Εύκαμπτες ενδιάμεσες υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων με την ικανότητα 1000kg
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη σακούλα FIBC Η τέλεια λύση συσκευασίας για τα προϊόντα βαριάς χρήσης και μεγάλης χωρητικότητας
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

