Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo woven polypropylene bags ] αγώνας 81 προϊόντα.
Η μαζική τσάντα του VN έντυσε τις υφαμένες υφαμένες μεγάλες PP τεράστιες τσάντες τσαντών πολυπροπυλενίου
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC τεράστια τσάντα 1,5 τόνου υφαμένη PP μεγάλη σάκων τσαντών 1000KG έξοχη
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC υφαμένη μεγάλη τεράστια χημική ουσία τσαντών 1,2 τσαντών 1000KG τόνου PP
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
Άσπρο μαύρο γκρίζο υφαμένο μεγάλο σχέδιο σώματος τσαντών FIBC καινοτόμο σωληνοειδές
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| Απρόσβλητο από την σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαύρη τσάντα PP υφασμένα διάφραγμα / Q τσάντα FIBC για αλεύρι σκόνη άνθρακα χημική σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | βαλίτσες |
|---|---|
| Υλικό: | 100% Virgin PP |
| Πρότυπο υπεριώδους: | ASTM Γ 154-00 |
1 τόνος U-πίνακα κορυφή 100% παρθένο PP υφασμένα μεγάλο Σακβουαγιάζ για χώμα / τσιμέντο / ορυκτά
| όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

