Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo woven polypropylene bags ] αγώνας 81 προϊόντα.
BOPP απανωτές στρώσεις μεγάλους σάκους με σταυρό βρόχους γωνία
| Όνομα Προϊόντος: | τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα 4 επιτροπής |
|---|---|
| Υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| Χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Τσάντα 1000KGS διαφραγμάτων 4-επιτροπής συσκευασίας σκονών του παρθένου πράσινου PP υφάσματος 100%
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Βιομηχανικές τοποθετημένες σε στρώματα BOPP τσάντες
| Όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα u-επιτροπής |
|---|---|
| Υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| Χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Άσπρος μαύρος μαζικός βαθμός τροφίμων μεγάλη αερισμένη υφαμένη PP τσάντα τσαντών FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
ΤΥΠΟΣ D Αντιστατικές σακούλες χύδην
| Χρήση: | Μαζικός υλικός χειρισμός |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ύφος ανύψωσης: | 4 Κύκλοι γωνίας |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα λιπάσματος με τη χημική αντίσταση και την αντίσταση ύδατος
| Αντίσταση στο νερό: | Καλός |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Δύναμη δακρυ'ων: | άριστος |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for 500kg Material Handling
| Bulk Bags: | Yes |
|---|---|
| Reusable: | Yes |
| Dust Proof: | Yes |

