Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo woven polypropylene bags ] αγώνας 81 προϊόντα.
άσπρη τεράστια μαζική μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου 2200LBS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
3000LBS Μεγάλη τόνος τσάντα Jumbo τσάντα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
Σαφές κατώτατο σημείο & ανοικτή μεγάλη τσάντα τοπ FIBC με τις ετικέτες
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ΠΛΟΙΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ: | Ναι |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 4/2/1 |
Βιομηχανική πλαστική μεγάλη σακούλα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |
Διοχετικές αντιστατικές τσάντες jumbo με φελλό για αποτελεσματική και ασφαλή αποθήκευση - τύπου D
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
|---|---|
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
| Αντιστατικό χαρακτηριστικό: | - Ναι, ναι. |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

