Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo woven polypropylene bags ] αγώνας 81 προϊόντα.
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
Χημικά ανθεκτικές αντιστατικές σάκους χύδην με σχεδιασμό φελλού για χωρητικότητα 1000 kg
| Στυλ συμπλήρωσης: | Ανοικτή κορυφή |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Στυλ εκκαθάρισης: | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
Αντιστατική σακούλα Fibc Baffle για αποτελεσματική και ασφαλή αποθήκευση ευαίσθητων αγαθών
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
|---|---|
| Διάταξη γείωσης: | - Όχι, όχι. |
| Moistureproof: | - Ναι, ναι. |
Anti Static Bulk Bags for Chemicals Transportation 1000kg Capacity
| Tear Resistant: | Yes |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Dust Proof: | Yes |
Υφαμένες η Virgin εύκαμπτες ενδιάμεσες μαζικές τεράστιες μαζικές τσάντες Fibc
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Anti Static Jumbo Bags The Ultimate Protection for Bulk Material Handling Needs
| Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτίνες: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| μέγεθος: | 35 x 35 x 35 ίντσες |
| Επιχρισμός: | μη επικαλυμμένα |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for Chemical Distribution Solutions
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Capacity: | 4400 lbs |
Baffle Antistatic Bag for 500kg Anti Sift Protection
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Dust Proof: | Yes |
| Uv Protection: | Yes |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
4400lbs TYPE D Anti Static Bulk Bags for Chemicals - Reliable and Durable Solution
| Ειδικότητα κατά του φίλτρου: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Στυλ εκκαθάρισης: | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |

