Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo woven polypropylene bags ] αγώνας 81 προϊόντα.
Το μπλε κοσκινίζει - υφαμένες κυκλικές PP τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC αδιαβροχοποίησης μεγάλες με το τετραγωνικό κατώτατο σημείο
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Blue Baffle Conductive Antistatic Bag for Sensitive Components
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
4400lbs Baffle Anti Static Bags for Chemicals - Efficient and Reliable
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
|---|---|
| Αντιστατικό χαρακτηριστικό: | - Ναι, ναι. |
| Ύφος ανύψωσης: | 4 Κύκλοι γωνίας |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
Τέσσερις πίνακα BOPP πλαστικοποιημένο τσάντες με σταυρό βρόχους γωνία, πολυπροπυλένιο Jumbo Τσάντες
| όνομα προϊόντων: | τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα 4-επιτροπής |
|---|---|
| υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Άσπρα/μαύρα PP τεράστια τσάντα 1 τόνου με τη UV σταθεροποίηση 90x90x120cm
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | ΑΣΠΡΟΣ, ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟΣ |
1000kg επικυρωμένο τα Η.Ε μαζικό υφαμένο τσάντες τοποθετημένο σε στρώματα PP ύφασμα
| Υλικό: | Υφαντό PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
2000kgs αερισμένη πολυσύνθετη μεγάλη τσάντα των Η.Ε με την τυπωμένη ύλη
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |

