Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 249 προϊόντα.
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Το λίπασμα Fibc φέρνει την τσάντα 1000kg για το οικοδομικό υλικό άμμου
| Εφαρμογή: | Φέρτε την τσάντα |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα PP 1 τόνου έξοχη τεράστια μεγάλη τσάντα τσαντών σάκων μαζική
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1000KGS ψηλή τσάντα 100% παρθένα PP διαφραγμάτων 4-επιτροπής για τη συσκευασία κόκκων
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Αγώγιμες βιομηχανικές μαζικές τσάντες διαφραγμάτων αντι - κοσκινίζοντας για τα εύφλεκτα αγαθά
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων, μεγάλες αντιστατικές τσάντες με το υλικό υφάσματος PP
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Dissipative FIBC αντι στατική τσάντες χύμα CROHMIQ μπλε / λευκό για επικίνδυνη χημική σκόνη
| Υλικό: | CROHMIQ λευκό ή μπλε |
|---|---|
| Χρώμα: | CROHMIQ λευκό ή μπλε |
| Όνομα Προϊόντος: | CROHMIQ τσάντα |

