Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 56 προϊόντα.
120CFT 3» γωνιών τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC βρόχων μεγάλες χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
1000kg τεράστια τετραγωνική κατώτατη μεγάλη τσάντα FIBC ικανότητας με την κατά το ήμισυ διαγώνια γωνία
| τυπωμένη ύλη: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου τσαντών γωνιών αγώγιμη 3000 λίβρες συνήθειας που σχεδιάζεται
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
Τεράστιος βαθμός τροφίμων FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου γωνιών μεγάλη μαζική αγώγιμη
| υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| ικανότητα: | 2205lbs |
SGS/CPTC μαζική μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS τσαντών PP τεράστια για τον ενεργοποιημένο άνθρακα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Εύκαμπτο ενδιάμεσο σώμα επιτροπής του U μαζικών εμπορευματοκιβωτίων για τους βρόχους γωνιών 1000kg
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Κυκλική/σωληνοειδής μισή διαγώνια υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC γωνιών με Stevodore Strape
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υφαμένες PP κυκλικές 2205 λίβρες μεγάλων τσαντών FIBC για τη συσκευασία του κόκκου ΣΓΔ/των σβόλων της EVA
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τεράστιες αγώγιμα 36» 2200 λίβρες τσαντών 35 X 35 τσιμέντου X με το πέταλο STAT
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

