Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 56 προϊόντα.
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Ανοικτό μεταφορικό κιβώτιο τοπ FIbc επίπεδων κατώτατων σημείων με τη λαβή 4 γωνιών, 1000 κλ ικανότητας
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαζικά συσκευάζοντας πλαστικά εμπορευματοκιβώτια PP Ibc, εύκαμπτη τσάντα εμπορευματοκιβωτίων ενός τόνου
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP FIBC Επικάλυπτες και μη 1 τόνων σακούλες για μεταφορές ADR RID και IMDG
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη μαζική τεράστια τσάντα σάκων 1000kg FIBC PP για το τσιμέντο
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500-3000KG |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένο PP |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
2205 FIBC μαζικού τσαντών εύκαμπτου εμπορευματοκιβωτίων τσαντών καινοτόμου σωληνοειδούς λίβρες σχεδίου σώματος
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Άσπρη υφαμένη PP μεγάλη μαζική τσάντα 35» Χ 35» Χ 47» σάκων τσαντών FIBC έξοχη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Το υφαμένο πολυπροπυλένιο τοποθετεί τις τσάντες 10» υψηλά 14 Δ Χ 18 '' Χ σε σάκκο ενός τόνου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

