Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 434 προϊόντα.
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| Επιλογή ανύψωσης: | 4 Κύκλοι γωνίας |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
| Δυναμικότητα: | 4400 λίβρες |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
Ανοικτός τοπ αντιστατικός τσαντών 500KG Groundable τεράστιος αερισμένος μαζικός
| Ικανότητα: | 500kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Anti Sift 4400lbs Baffle Bulk Bags for Efficient and Durable Material Handling
| Moistureproof: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Στυλ συμπλήρωσης: | Ανοικτή κορυφή |
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
Βιομηχανικές συσκευάζοντας μαζικές τσάντες 1 τόνου, UV εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια Fibc επεξεργασίας
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
SGS μαζική τσάντα γωνιών FIBC έγκρισης διαγώνια 2500 ικανότητας κυκλικών μεγάλων λίβρες σάκων τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |

