Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Κυκλικός/σωληνοειδής μισός διαγώνιος έξοχος σάκος τσαντών FIBC γωνιών υφαμένος PP μεγάλος
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Κυκλική/σωληνοειδής μισή διαγώνια υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC γωνιών με Stevodore Strape
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Κυκλική/σωληνοειδής υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC με τον έξοχο σάκο περάτωσης φερμουάρ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Ανοικτό τοπ κίτρινο μεγάλο UV τσαντών FIBC που αντιμετωπίζεται 2200 λίβρες για την κοκκώδη συσκευασία
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κίτρινη μεγάλη τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υλικός βιομηχανικός βαθμός τροφίμων PP μεγάλες τσάντες FIBC για το ρύζι/το αλεύρι/τα τρόφιμα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα PP 1 τόνου έξοχη τεράστια μεγάλη τσάντα τσαντών σάκων μαζική
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Το μπλε κοσκινίζει - υφαμένες κυκλικές PP τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC αδιαβροχοποίησης μεγάλες με το τετραγωνικό κατώτατο σημείο
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Χωρίς επίστρωση επιφάνεια τσαντών διαφραγμάτων πολυπροπυλενίου σπόρων σόγιας αποθηκών εμπορευμάτων 1.5T
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3300lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Η μαζική τσάντα του VN έντυσε τις υφαμένες υφαμένες μεγάλες PP τεράστιες τσάντες τσαντών πολυπροπυλενίου
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

