Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 109 προϊόντα.
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Σωληνοειδές λογότυπο συνήθειας τσαντών τοπ κατώτατου πολυπροπυλενίου αγώγιμο μεγάλο
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
U - επιτροπής κατώτατο χτύπημα σκαφών της γραμμής τσαντών ΤΎΠΩΝ Γ αγώγιμο μεγάλο για τη συσκευασία χαπιών
| Ικανότητας: | 1320lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
500-2500kg Lifting Capacity Big Bag FIBC with Liner Yes Polypropylene Material High Capacity
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| MOQ: | 500pcs |
| Top: | Open/Filling/Duffle |
2000kg αντιστατική αγώγιμη μεγάλη τσάντα τύπων Γ
| Ονομασία του προϊόντος: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 39*39*41*41 |
| Χρώμα: | Λευκό |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
Μεγάλες αγώγιμες μαζικές τσάντες που χρησιμοποιούνται στις χημικές σκόνες μεταφορών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
UV αντιμετωπισμένες βιομηχανικές μαζικές τσάντες τοπ επιτροπής του U φουστών για την άμμο/το τσιμέντο/το χώμα
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |

