Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 114 προϊόντα.
Τεράστιες μαζικές τσάντες τέσσερα των Η.Ε Fibc CPTC Ziplock PE επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
1000KG πλαστικές αδιάβροχες μεγάλες μαζικές τσάντες ΤΥΠΩΝ Γ FIBC
| Ικανότητα: | 1000kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Βιομηχανικές μαζικές τσάντες τσαντών διαφραγμάτων αγώγιμες μεγάλες αντι - κοσκινίζοντας τα αγαθά FIBC
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
SGS Iris ντυμένες PP τεράστιες Fibc απαλλαγής 5.5OZ μαζικές τσάντες σωλήνων
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Αγώγιμα groundable μεγάλους σάκους FIBC για βαφές χημικές σκόνες εύφλεκτα προϊόντα
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικός |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
1500kg τα PP τεράστιο Fibc 4 Η.Ε βρόχων πιστοποίησαν τις μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 600kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Το λίπασμα Fibc φέρνει την τσάντα 1000kg για το οικοδομικό υλικό άμμου
| Εφαρμογή: | Φέρτε την τσάντα |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Το εύφλεκτο αγαθών μαζικό U Fibc συσκευασίας αγώγιμο - ΤΎΠΟΣ Γ επιτροπής
| ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

