Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 114 προϊόντα.
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
Μεγάλες αγώγιμες μαζικές τσάντες που χρησιμοποιούνται στις χημικές σκόνες μεταφορών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
UV αντιμετωπισμένες βιομηχανικές μαζικές τσάντες τοπ επιτροπής του U φουστών για την άμμο/το τσιμέντο/το χώμα
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |
500kg ΤΥΠΟΣ C groundable αγώγιμο διάφραγμα big bags για ξηρά εύφλεκτα προϊόντα
| Ικανότητας: | 500 KG |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μη - αγώγιμη μεγάλη τσάντα 500kg Groundable για τις επικίνδυνες εύφλεκτες σκόνες
| Όνομα Προϊόντος: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Anti-Static |
Τέσσερα - αγώγιμη μεγάλη τσάντα επιτροπής 600KG, άσπρη μεγάλη μαζική τσάντα πολυπροπυλενίου
| ικανότητα: | 600KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Άσπρες αγώγιμες μεγάλες τσάντες, μεγάλες τσάντες Fibc που αποτρέπουν την καύση και την έκρηξη
| Ικανότητας: | 800kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
2 το πολυπροπυλένιο τόνου αέρισε τις αναπνεύσιμες μαζικές τσάντες διαφραγμάτων
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

