Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 109 προϊόντα.
Αντιστατική πρόληψη έκρηξης γήινης αντίστασης εμπορευματοκιβωτίων NEL Fibc
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικός |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Ντυμένη αντιστατική Fibc αγώγιμη μεγάλη τσάντα 1100lbs
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Λευκή Αντιστατική Μ.Ε. Μεγάλη τσάντα με μπλε βρόχο 1000kg χωρητικότητα
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
4 μαζικές τσάντες τσαντών FIBC Mil/6mil αντιστατικές μεγάλες για τη βιομηχανική χρήση
| εμπόδιο υγρασίας: | Μέχρι 3.000 λίβρες |
|---|---|
| Σταθεροποίηση: | UV |
| Χρώμα: | άσπρος |
4 αντιστατικές μαζικές τσάντες τσαντών επιτροπής αγώγιμες μαζικές με το λογότυπο που τυπώνεται
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμες μεγάλες τσάντες Groundable πολυπροπυλενίου αντιστατικές
| Ικανότητα: | 800kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |

