Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 109 προϊόντα.
Μπεζ Τέσσερις πίνακα Big PP εμπορευματοκιβωτίων τσάντα FIBC με βρόχους πλευρά της ραφής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Μαζική υλική μαζική μεγάλη τσάντα FIBC που αποτρέπει την έκρηξη καύσης
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Διαφραγμάτων μεγάλο διαστημικό αποταμιευτών μαζικό χρησιμοποιημένο τσάντα FIBC τσαντών μαζικό πολυπροπυλένιο τσαντών σκαφών της γραμμής τεράστιο
| Χρήση: | Ρύζι σίτου γεωργίας σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Ψηλή υφαμένη πολυπροπυλένιο μεγάλη τσάντα FIBC τέσσερις-επιτροπής μέχρι τη βιομηχανική χρήση 4400lbs
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Μεγάλη τσάντα FIBC με τους δευτερεύοντες βρόχους ραφών, βιομηχανική μαζική τσάντα τέσσερις-επιτροπής PP
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Χημικά πρότυπα τύπων Γ NEL τσαντών FIBC σκονών αγώγιμα μαζικά
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου τέσσερις-επιτροπής βιομηχανική για τη μεταφορά σβόλων
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, πορτοκαλής, μπλε, |
Μεγάλη τσάντα εκτύπωσης χρώματος u-επιτροπής, μαζική τσάντα 1500kg σάκων FIBC PP έξοχη
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, πορτοκαλής, μπλε, |
Γκρίζες μαζικές τσάντες πολυπροπυλενίου u-επιτροπής μεγάλες FIBC UV αντιμετωπισμένες με το σκάφος της γραμμής PE
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Πρότυπο U-panel των 1,5 τόνων Big Bag ΡΙΒΟ με ανοικτή κορυφή για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |

