Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 114 προϊόντα.
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης Duffle Top, διάφραγμα για σταθερότητα φορτίου και βρόχους στις γωνίες για ασφαλή χειρισμό
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Λευκό UN Big Bag με Εκτύπωση Προσαρμοσμένου Λογότυπου για Ασφαλή Μεταφορά και Αποθήκευση
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag με Διπλό Ραφή Αλυσίδας Μπλε Χρώμα Βρόχου και Στόμιο Γεμίσματος για Ασφαλή Μεταφορά
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
4 γωνιακές βρόχες βαλίτσες με ανθεκτικό στη σκόνη σχεδιασμό και χωρητικότητα φορτίου έως και 2000 kg για ανθεκτικές λύσεις συσκευασίας
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Ο ΟΗΕ Big Bag είναι ο μοναδικός προορισμός για τις προσιτές λύσεις χύδην συσκευασίας
| Τύπος: | κυκλική |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
Λευκή αλυσίδα χημικής αλυσίδας μήκους 12' απαραίτητη για βιομηχανικές εφαρμογές
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
άσπρη αγώγιμη μεγάλη τσάντα 39x39» 4400lbs για το εύφλεκτο υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39», 41*41 " “ |
| χρώμα: | άσπρος |

