Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 109 προϊόντα.
41*41» UV αντιμετωπισμένη μεγάλη διαμορφωμένη επιτροπή υγρασία του U σάκων τσαντών FIBC έξοχη - απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Μεγάλη τσάντα FIBC u-επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Βιομηχανική PP του U επιτροπής μαζική μεγάλη τσάντα τσαντών τσαντών FIBC μαζική με τους διαγώνιους βρόχους γωνιών
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Ψηλή μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες τεράστιες τσάντες u-επιτροπής πολυπροπυλενίου τσιμέντου
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
Άμμος u-επιτροπής 2200LBS/τεράστια τσάντα τσιμέντου/χώματος FIBC, παράγοντας ασφάλειας 5-1
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
Τεράστιες μαζικές τσάντες τέσσερα των Η.Ε Fibc CPTC Ziplock PE επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
1000KG πλαστικές αδιάβροχες μεγάλες μαζικές τσάντες ΤΥΠΩΝ Γ FIBC
| Ικανότητα: | 1000kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Βιομηχανικές μαζικές τσάντες τσαντών διαφραγμάτων αγώγιμες μεγάλες αντι - κοσκινίζοντας τα αγαθά FIBC
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
SGS Iris ντυμένες PP τεράστιες Fibc απαλλαγής 5.5OZ μαζικές τσάντες σωλήνων
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

