Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static fibc container ] αγώνας 109 προϊόντα.
38X38» τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 800KG fibc εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Ικανότητα: | 800KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμη τσάντα ΤΎΠΩΝ Γ Fibc NEL/SGS, αντιστατική μαζική συσκευασία αγαθών τσαντών εύφλεκτη
| Ικανότητας: | 3300lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων, μεγάλες αντιστατικές τσάντες με το υλικό υφάσματος PP
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
1 αγώγιμη μεγάλη τσάντα Groundable για το αντιστατικό ύφασμα PP, παράγοντας τόνου ασφάλειας 5-1
| ικανότητα: | 2200lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
UN Μεγάλη Τσάντα FIBC Bulk Bag με Μπλε Χρώμα Βρόχου, Στόμιο Γεμίσματος και Διπλή Ραφή Αλυσίδας
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Λευκό UN Big Bag FIBC με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg, στόμιο γεμίσματος και εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
1 αερισμένες οι τόνος τσάντες Fibc στήριξαν μη τον έξοχο σάκο
| Όνομα προϊόντων: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Διαφανές κατάλληλο σκάφος της γραμμής μορφής σκαφών της γραμμής μεταφορικών κιβωτίων PE, φόρτωση 1000kgs
| Υλικό: | LLDPE+LDPE |
|---|---|
| Κατασκευές: | μορφή κατάλληλη, σκάφος της γραμμής σωλήνων |
| όνομα: | Μορφής κατάλληλο σκάφος της γραμμής τσαντών PE μεγάλο |
Daffle UV αντιμετωπισμένη BOPP Fibc τεράστια μαζική εκτύπωση τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | άσπρος |

