Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 217 προϊόντα.
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Τσιμέντο / μέταλλα / χημικά μεταφορά 1 τόνο σακούλες FIBC U-panel
| όνομα προϊόντων: | U-επιτροπή τσάντα 1 τόνου |
|---|---|
| ικανότητα: | 2200lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Χημική εύκαμπτη ενδιάμεση μαζική μεγάλη τεράστια 3000lbs μεγάλη τσάντα FIBC τσαντών
| Contruction: | κυκλικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Ουσία τροφών/ορυκτή πλαστική τσάντα ISO 9001 2008 τσαντών διαφραγμάτων αμύλου σκονών πτυσσόμενη τεράστια
| Ικανότητας: | 1000kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Χρώμα: | Λευκό, μπεζ |
4 επιτροπής FIBC μεγάλες μαζικές μεγάλες τεράστιες τσάντες PP γωνιών τύπων Γ διαγώνιες 2205 λίβρες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Ανοικτοί τοπ σωλήνες 4 διαγώνια γωνιών τεράστια τσάντα FIBC απαλλαγής τσαντών βρόχων μεγάλη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τεράστιες τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 2205lbs PP εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Τεράστιες τσάντες κομματιών 2200LBS πισσών πίσσας άνθρακα με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |

